Garanti ve İade

 

 

 
Buzdolabı
Derin Dondurucu
Çamaşır Makinesi
Kurutma Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Klima
Mikrodalga Fırın
Termosifon ve Şofben
Televizyon
Plazma TV
Radyatör ve Kuartz Soba

 

 
Mini ve Midi Fırın
Setüstü Ocak
Aspirator
Müzik Setleri
Uydu Sistemleri
DVD-Video
Fax ve Telefonlar
Infrared Sobalar
Kuru Süpürgeler
Halı Yıkama Makinaları
Gıda Hazırlama
Pişiriciler
Isıtıcılar
Pratik El Süpürgeleri
Ütüler
Kişisel Bakım Ürünleri
Vantilatörler
Ankastre Ocaklar
Ankastre Domino Ocaklar
Ankastre Aspiratörler
Ankastre Davlumbazlar
Televizyon Sehpaları
Bilgisayar (Notebook'lar Dahil)
Ev Sinema Sistemi
Plazma TV Aparatları

CAYMA HAKKI 

Alıcının hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz. 
Cayma hakkının kullanılması için bu süre içerisinde SATICI'ya mevzuat hükümlerine uygun olarak bildirimde bulunulması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde; 
a) TÜKETİCİ'ye veya onun bildirdiği yukarıda bilgisi bulunan üçüncü kişiye teslim edilen malın faturası, (İade edilmek istenen malın faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 
b) Fatura üzerinde yer alan iade ile ilgili kısımlar tüketici tarafından doldurulması zorunludur. 
c) 7 (Yedi) günlük süre içerisinde iade edilecek malların kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünle birlikte hediye verilen satışlarda, cayma hakkı kullanılır ise, verilen hediye de TÜKETİCİ tarafından iade edilecektir. Bu belgelerin SATICI'ya ulaşmasını takip eden 10 (On) gün içerisinde mal bedeli TÜKETİCİ'ye ÖDEDİĞİ ŞEKİLDE iade edilir. Ürün SATICI'ya iade edilirken, malın teslimi sırasında TÜKETİCİ'ye ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmekte olup faturanın malla birlikte SATICI'ya gönderilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecek, mal aynı şekilde karşı ödemeli olarak TÜKETİCİ'ye geri gönderilecektir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın iade bölümü doldurularak ve TÜKETİCİ tarafından imzalanarak iade edilecektir. 

Cayma Hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz: 
a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri 
b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler. 
c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler. 
ç) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler. 
d) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler. 
e) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler. 
f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler. 

MADDE 7 : İADEYE İLİŞKİN ÖZEL KOŞULLAR
Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlere yönelik hazırlanan ve satışa sunulan ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.MADDE 8 : UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ 
Tüketiciler, Satıcı ile sorunları olur ise, sorunu Satıcı’nın çözememesi durumda, mal bedeli 1.031,87 TL'ye kadar olan işlemlerle ilgili şikâyet ve itiraz konularında başvurularını; malı satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine; Ürün bedeli 1.031,87 TL’nin üzerinde olan işlemlerle ilgili şikâyet ve itiraz konularında başvurularını ise, malı satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici mahkemesine yapabilecektir. 

Size bir kampanya haberimiz var!
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4