Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişiniz alındığında otomatik olarak mail'le bilgilendirileceksiniz. Siparişinizin hazırlandığını, yolda olduğunu Hesabım menüsü içerisinden Siparişlerim linkinden ilgili sipariş numarasından takip ederek görebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürüne göre teslim alma süreniz en fazla 10 iş günü olacaktır.

Montaj hizmeti verilmeyen ürünler Yurtiçi Kargo firması tarafından adresinize teslim edilmektedir.

Ürünleriniz garantili mi?


Arçelik Garanti süresini uzattı !! 

 
 Arçelik'ten yeni bir beyaz eşya almış olup, montaj tarihlerini takip eden en geç bir ay içinde ek garanti fırsatından yararlanmak istiyorsanız,
Yetkili Satıcılarımıza müracaat etmeniz gerekmektedir.

 7 yıl garanti belgenizi almak için; bayinizin "Yetkili Satıcı" ve "Müşteri" kutucuklarındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurduğu ve kendisine ait bölümü
,koparıp aldığı 7 yıl garanti karnenizi saklayınız.

 7 yıl garanti kapsamındaki beyaz eşyalar buzdolabı, ankastre buzdolabı (tezgâh seviyesi ve üstten kapaklı derin dondurucular hariç), fırın,
ankastre fırın (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç), bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, çamaşır ve kurutma makineleridir.

 Bu belge, arka yüzdeki bilgilerin yetkili satıcı tarafından eksiksiz doldurulması halinde, sadece verildiği yetkili satıcıda geçerlidir. 

 Bu belge ciro edilemez, nakde çevrilemez. 

 Bu belgenin kaybolması durumunda, ürünün satın alındığı Arçelik Yetkili Satıcısı'na fatura veya kimlik ibraz edilmelidir.


 

 
Buzdolabı
Derin Dondurucu
Çamaşır Makinesi
Kurutma Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Klima
Mikrodalga Fırın
Termosifon ve Şofben
Televizyon
Plazma TV
Radyatör ve Kuartz Soba

 

 
Mini ve Midi Fırın
Setüstü Ocak
Aspirator
Müzik Setleri
Uydu Sistemleri
DVD-Video
Fax ve Telefonlar
Infrared Sobalar
Kuru Süpürgeler
Halı Yıkama Makinaları
Gıda Hazırlama
Pişiriciler
Isıtıcılar
Pratik El Süpürgeleri
Ütüler
Kişisel Bakım Ürünleri
Vantilatörler
Ankastre Ocaklar
Ankastre Domino Ocaklar
Ankastre Aspiratörler
Ankastre Davlumbazlar
Televizyon Sehpaları
Bilgisayar (Notebook'lar Dahil)
Ev Sinema Sistemi
Plazma TV Aparatları

 


Ücretsiz montaj olan ürünler:
 

 
Bulaşık Makinası
Çamaşır Makinası
Fırın
Çamaşır Kurutma Makinası
Televizyon
Ankastre Aspiratörler
Ankastre Domino Ocaklar
Aspiratörler
Fax
Müzik Seti Kabinleri
Setüstü Ocak(Gazla Çalışanlar)
Su Pınarı
Buzdolabı
Derin Dondurucu
Klima
Mikrodalga Fırın
Termosifon ve Şofben
Ankastre Davlumbazlar
Ankastre Ocaklar
DVD-Video
LPG/Doğal Gaz Sobaları(Bacalı Sobalar)
Halı Yıkama Makinaları
Müzik Setleri(Elde Taşınabilirler Hariç)
Bilgisayarlar
 

 

Siparişim hediye olacak fiyatı gözükmesin istiyorum

Fatura ve teslimat adresini farklı girebilirsiniz. Hediye göndereceğiniz adrese fiyat belirtilmeden irsaliye ile teslimat yapılacak fatura ise sizin sisteme girdiğiniz adrese posta ile gönderilecektir.   

Teslimat ve fatura adresleri

T.C kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve irsaliye fatura ile siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine kargo firması ile gönderilir. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Alışverişimi tamamladım. Aldığım ürün veya ürünler nasıl teslim edilecek?

Eğer aldığınız ürün montaj hizmeti verilmeyen (küçük ev aleti vb...) bir ürün ise Yurtiçi Kargo firması ile teslim edilecektir. Montaj hizmeti verdiğimiz büyük hacimli ürün ise Yetkili Servisimiz teslimatını yapacaktır. İstenir ise teslimat sırasında ürününüzün montajı da yapılacaktır. Eğer sepetinizde montaj hizmeti verilen ve verilmeyen ürünler var ise yani karma bir sepet oluşturdu iseniz teslimat yetkili servisimiz tarafından yapılacaktır. 

Cep telefonu aldım iade işlemi nasıl oluyor?

Cep telefonlarında cayma hakkını kullanmak isteyen müşteri, ithalatçı firmaların belirlediği yetkili servis noktaları ile irtibata geçmelidir. Yetkili servis noktaları ürün kutusundan ve Arçelik Çağrı Merkezinin 444 0 888 numaralı telefonundan öğrenilebilir.

Arçelikhemenal Satış sistemin ile aldığım ürün yanlış gelirse ne yapmalıyım?

Ürünü teslim almadan kargo ile firmamıza geri gönderebilirsiniz. Arçelik en kısa sürede size yeni ürünü ulaştıracaktır.

 

Arçelikhemenal Online Satış sistemi güvenli midir?

Web sitemizde sadece 3D Secure ödeme kabul edilmektedir. Bu ödeme sistemi şu anda en güvenlisidir.

 
3D Secure nedir?

Kredi kartınızın farklı bir şifresidir, internetten daha güvenli alışveriş yapabilmeniz için kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için; http://www.bkm.com.tr/sanal_alisveris.html

3D Secure neden güvenlidir?

Çünkü size özel şifreniz ile alışveriş yaparsınız. Detaylı bilgi için; http://www.bkm.com.tr/sanal_alisveris.html

 
3D Secure şifresi nasıl tanımlanır?

Eğer daha önce 3D Secure şifreniz yoksa 3D şifresi girilen ekranda bankanız sizi yeni şifre almanız için yönlendirecektir.

3D Secure şifresi tanımlayamıyorum, alışverişe nasıl devam edebilirim?

Sitemizde sizlerin güvenliği için sadece 3D Secure şifresi ile alışveriş yapılmaktadır. 3D Secure şifrenizi alma ekranında problem yaşıyorsanız, öncelikle bankanızla görüşerek kontrol ediniz. Probleminiz hala  devam ediyorsa Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

 

Kredi kartı ile vadeli alışveriş yaptım iade işlemi nasıl oluyor?

İade talebinizi Arçelikhemenal Çağrı merkezimizin  653 0 830 nolu telefonunu arayarak yapmalısınız. Müşterilerimizin alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartına iade işlemi web iade koşulları tamamlandıktan sonra firmamız tarafında sipariş numarasına göre anlaşmalı bankaya yapılır ve müşterinin mail adresine bilgilendirme gönderilir.

Üyelik bilgilerinde T.C kimlik numarası girme zorunluluğu neden isteniyor?

9/8/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar Gizlilik Politikası sayfamızda ayrıntılı yer almaktadır.

 
Arçelik Online Satış sisteminde nasıl alışveriş yapabilirim?

Sitemiz içerinde satın almak istediğiniz ürünleri  ''Sepete Ekle'' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Ürün eklendiğinde sitemizin sağ üst köşesinde “Ürün sepetinize eklendi” mesajını göreceksiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için sitemizin sağ üst köşesindeki sepetim linkine tıklayınız.  
İl ve ilçeyi seçiniz ve sonraki ekrandan sitemize üye olunuz veya bilgilerinizi girerek alışverişe devam ediniz. Sonraki ekrandan teslimatın yapılacağı adres bilgilerinizi giriniz ve ''Gönder" butonuna basınız. Ardından ödeme ekranından kredi kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığında size onay e-mail'i gelecektir, aksi durumda Çağrı Merkezini arayarak siparişinizi teyit ediniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4