Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri
Arcelikhemenal.com`da belirtilen gönderim süresi içinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 7 iş günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere şubelerde bekletilir.
 
Taşıma ücretleri: 
•  Toplam tutarı 200 TL 'nin üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. 
•  Toplam tutarı 200 TL nin altındaki ürünler için sabit 7 TL kargo ücreti vardır.
 
Tanımlar:
 
Gönderim süresi: Sipariş alındıktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süre
 
Taşıma süresi: Sipariş kargoya verildikten sonra adrese teslim edilmesine kadar geçen süre
 
Sipariş ulaştırma süresi: Siparişin alınmasından adrese teslim edilmesine kadar geçen süre
 
Sipariş ulaştırma süresi = Gönderim süresi + Taşıma süresi
 
İş günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar
 
Gönderim süresi: 
 
Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce arcelikhemenal`da görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi iş günü olarak (örn. 2 iş günü içinde)
Bir sipariş ancak ödemesi yapıldıktan sonra onaylanır ve alınmış sayılır. Gönderim süresi, ödemenin hesabımıza geçtiği iş gününden itibaren siparişin kargoya verilmesine kadar geçen süredir. 
 
Siparişin gönderimi gecikirse ne olur?
 
Herhangi bir nedenle bir sipariş, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müşterinin Sanal Reyon üyelik email adresine email ile bildirilir. Müşteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi, veya siparişi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparişini iptal eden müşteriye ödemiş olduğu sipariş tutarı iş günü geçirilmeden aynen iade edilir (kredi kartlı ödemeyse kredi kartına, havale/EFT ödemesiyse banka hesabına, bonus ödemesiyse bonus hesabına).
 
Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur? 
 
Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldiği gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not bırakır. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler Arcelikhemanal'a geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur. 
 
Paketim kargoda hasar görürse ne olur? 
 
Kargo firmasının gorevi, paketinizi ezilmeden ve eksiksiz bir sekilde adresinize ulastirmaktir. Paketiniz taşıma sırasında herhangi bir zarar görmüşse, zararı karşılama sorumluluğu kargo firmasına aittir, fakat bu sorumluluğun belgelenmesi için mutlaka teslimat anında (sonradan olmaz) tutanak tutulmuş olması gerekir. Bu nedenle, pakette bir ezilme veya yırtılma göze çarpıyorsa, paketin içeriği hakkında kargo yetkilisine tutanak tutturmadan (zarar gören ürün varsa yazıyla tespit edilmeli) paketi kesinlikle teslim almayınız. 
 
Kargo sorunları için nereye başvurabilirim?
 
Kargo ile ilgili sorunlarınızı (gecikme, hasar, eksik vs.) hiç zaman yitirmeden, mutlaka SiparişNo belirterek info@arcelikhemenal.com. adresine bildiriniz. 
 
Kargo firmalarının adrese teslimat yapmadığı istisna bölgeler: 
•  Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler 
•  Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanlıklar vb.) 
•  Öğrenci Yurtları 
•  Öğrenciye gönderilen paketleri almayan bazı üniversiteler
 
Adrese teslim edilemeyen paketler müşteriye en yakın kargo şubesinde bekletilir ve teslim alınmaları için kargo şubesinden müşteriye telefon edilir.
 
Kargo ve Tasima Bilgileri
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından arcelik garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.
 
arcelikhemenal  ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 7 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz iptal edilecektir.
 
Kesinleşen siparişler kargo şirketleri ve yetkili arcelik servisi aracılığı ile teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.
 
Arcelikhemenal  ürün portföyünde bulunan binlerce  ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda arcelikhemenal.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına veya arcelik yetkili servise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının veya arçelik yetkili servisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Kargo yetkilisi veya arcelik servisinin görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.
 

 

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
With so many great options, explore a whole new erogenous zone with our multitude of different sex shop If you still cant decide, try out the sex shop section - every adult toy collection needs at least one.
İstanbul Erotik Shop Mağazası sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
Fethiye Erotik Shop Mağazası fethiye sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
sex shop istanbul, sex shop Products, sex shop in Istanbul vibrator, dildo, sexual health products, fancy clothing, fetish products are selling with reasonable price secret shipping.
Reviews on Sexshop in Istanbul, female sex products Turkey - Nokta Erotik Shop, Nokta Sex Shop, İstanbul Erotik Shop, Cinsel Dünya Shop, Acil Market Seks Shop, taksim sex shop
oral sex | best sex shop Siz de erotik shop dükkanlarına girmekten çekiniyorsanız ve böylece cinsel hayatınızdan zevk alamıyorsanız bu alışveriş yöntemi sizin için son derece kolay olacaktır.

Böylece aklınıza takılan tüm soruları avcılar sex shop sanal mağaza üzerinden giderebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında genellikle fantezi malzemeleri yer almaktadır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Alacağınız her seks shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız.

Bunun için istanbul sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.

Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
​​Alışveriş yapmanın en keyifli zamanlarından bir tanesi de cinsel hayatınızı aktif bir hale getirecek durumlardır. Bunun için istanbul sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri 7/24 sizlere destek sağlamaktadır. Alacağınız her seks shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız. Bitkisel ürün ve plastik ürünler de doktor onayından geçmiş tescilli ürünlerdir.
Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır tecrübeli ve güven içerisinde satış yapılan tek adres olarak sanal mağaza içerisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz antalya sex shop mağazaları arasında gezebilir size uygun olan aktivitelere göz atabilirsiniz.

Seks hayatınızın çok sıradan olduğunu düşünüyorsanız ve cinsel hayatınızda yenilik istiyorsanız mutlaka fantezi grubuna göz atmalısınız. Birden fazla seçenekler ile ankara sex shop sizin yanı başınızda olacaktır.
Günümüzde yetişkinler için bir oyuncak mağazası olan bakırköy sex shop sayesinde cinsel hayatınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şehir içerisinde mağaza dolaşmaktan çekiniyorsanız ya da sorularınızı yöneltemiyorsanız sanal alışveriş sitesi olan seks shop sizin için en etkili mağaza olabilir.
seks shop istanbul kelimesinden bulduğunuz internet sitemizin asıl yeri İstanbul olmakla birlikte, tüm Türkiyeye online olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
Cinsel hayatın daha hareketli ve aktif bir şekilde geçebilmesi için yetişkinlere özel olarak üretilen ve sex oyuncakları olarak kabul edilen ürünleri keşfetmek gerekiyor. Bu anlamda zengin ürünlerin çeşitliliği ile her bireyin cinsel yaşamındaki farklı ihtiyaçlara hizmet veren İstanbulun en iyi sex shop fırsatlarını yakalamanın tam zamanı.

Ülkenin herhangi bir yerinde olursanız olun istanbul seks shop sayesinde sanal bir şekilde alışveriş tamamlayabilirsiniz. Kendinize ya da partnerinize daha fazla haz vermek istiyorsanız kategoriler arasında fantezi çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Çığır açan istanbul seks shop ürünlerine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Partneriniz ile birlikte yaşayacağınız doyumsuz anlara renk katmak için buradayız.
Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

​Kadınların son zamanlarda ihtiyaç duyduğu vibratörleri sanal mağazalardan kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

​Genel olarak kadınların ve evli çiftlerin tercihleri arasında cinsel hayatına biraz daha heyecan katmak yer alır. Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.