Haberler

Arçelik A.Ş. Enerji Verimliliği Haftası'nı 2 Ödülle Kapattı
13 Ocak, 2014

Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın" vizyonu doğrultusunda, kaynakların verimliliğine odaklanan; tüm iş süreçlerinde, üretimde ve ürünlerinde enerji verimliliğini esas alan Arçelik A.Ş., Enerji Verimliliği Haftası kapsamında Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın düzenlediği "Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması'nda; A+++ %-10 enerji seviyesine sahip kurutucusu ile "En Verimli ürün" ve Bulaşık Makinesi İşletmesi ile "En Verimli Endüstriyel Tesis" ödüllerini aldı.

Ürünlerinde, üretimde ve tüm faaliyetlerinde enerji verimliliğine öncelik veren, çevre bilincini tüm tüketicilere yaygınlaştırmak üzere adımlar atarak, bu alanda da liderlik üstlenen Arçelik A.Ş., 6-12 Ocak tarihleri arasında bu yıl 33.'sü düzenlenen Enerji Verimliliği Haftası'na en verimli ürünleri ile tam destek verdi.

Enerji Verimliliği Haftası'nın en önemli etkinliklerinden biri olan, 8-11 Ocak tarihleri arasında WOW Convention Center'da gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nda, Arçelik A.Ş. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın her yıl düzenlediği "Sanayide Enerji Verimliliği" (SENVER) Proje Yarışması'nda iki ödüle birden layık görüldü.

En Verimli Ürün

Arçelik A.Ş. Enerji Verimli Ürün" kategorisinde "A+++ %-10 kurutucu" ile "En Verimli Ürün" (EVÜ) ödülünü aldı. Ödülü Arçelik A.Ş. Kurutucu İşletmesi İşletme Yöneticisi Gökhan Özgürel Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın elinden aldı.

En Verimli Tesis

Arçelik A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi "En Verimli Endüstriyel Tesis" (EVET) kategorisinde Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü Arçelik A.Ş. Bulaşık Makinesi Ürün Direktörü Haldun Dingeç, yine Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'tan aldı.

Arçelik A.Ş.'nin Çevre Dostu Ürünleri

Tüm iş süreçlerinde "Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın" vizyonuyla hareket edenArçelik A.Ş., doğanın ve ekolojik sistemin korunması konusunda yürütmekte olduğu projeler ve ürettiği çevre dostu buzdolapları, bulaşık, çamaşır ve kurutma makineleriyle çevreye olan sorumluluğunu yerine getiriyor.

Arçelik 2488 CNGY Buzdolabı

Arçelik A.Ş.'nin sınıfında öncü olup dünyada enerji rekorlarını kırmış ve enerji verimliliği çıtasını yükseltmiş ürünlerinden biri olan A +++ No-Frost kombi buzdolabı, A sınıfına göre %60 daha az enerji tüketiyor. Koku oluşumunu engelleyen antibakteriyel koku filtre sistemi, buzdolabı içindeki havayı iyonize ederek hava kaynaklı bakterileri yok eden ve taze hava sağlayarak gıdaların ömrünü uzatan iyonizer sistemi ile dikkat çeken buzdolabı beyaz LED aydınlatma ve 475 litre brüt hacme sahip.

Arçelik 5088 NFY Buzdolabı

Sınıfında öncü olup dünyada enerji rekorlarını kırmış ve enerji verimliliği çıtasını yükseltmiş ürünlerinden bir diğeri de A +++ enerji seviyesine sahip 5088 NFY buzdolabı. 5088 NFY buzdolabı, mavi ışık teknolojisi ile sebzeliklerde yeşil Yapraklıyiyeceklerin tazeliğinin korunmasını sağlıyor. Koku oluşumunu engelleyen antibakteriyel koku filtre sistemi, buzdolabı içindeki havayı iyonize ederek hava kaynaklı bakterileri yok eden ve taze hava sağlayarak gıdaların ömrünü uzatan iyonizer sistemi ve beyaz LED aydınlatmaya sahip olan ürün, her rafa hava üfleyen multiflow sistemi ile de dikkat çekiyor.

Arçelik 8127 N In Love Çamaşır makinesi

A+++ enerji sınıfından %30 daha fazla verim sağlayan Arçelik In Love çamaşır makinesi 8 kilogram yıkama kapasitesine sahip. Dokunmatik tuşlarıyla son derece kolay bir kullanım imkanı sunan üründe 16 program bulunuyor. Çamaşırın cinsini ve miktarını algılayarak program seçebilen otomatik program, Woolmark Apparel Care sertifikalı yünlü program, buhar destekli havalandırma programı, hızlı 14 kısa süreli program ve daha birçok işlevsel programa sahip olan In Love çamaşır makinesi ön yıkama, ilave su ile yıkama, kırışık azaltma, buhar ve favori fonksiyonları ile de dikkat çekiyor. Elektronik su kontrol sistemi, kalan zaman göstergesi ve su taşma emniyeti ürünün diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Arçelik 3885 KT Kurutma makinesi

A++ enerji sınıfında yer alan Arçelik kurutma makinesi 8 kilogram kurutma kapasitesi ve ısı pompalı kurutma teknolojisine sahip. 16 programı bulunan Arçelikkurutma makinesi, kırışık önleme fonksiyonu, program takibi, kalan zaman gösterme, temizlenebilir filtre ve tambur içi aydınlatma özellikleriyle dikkat çekiyor.Arçelik 3885 KT, gömlek 30 kısa programı, gömlek, kot, hassas programları, yorgan, havalandırma, sepette yünlü programları ile farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunuyor.

Arçelik 63101 Bulaşık Makinesi

A+++ sınıfında yer alan ve sınıfının en düşük enerji tüketimine sahip olan 63101 bulaşık makinesi, LGA onaylı, aşınmayı önleyen otomatik bardak koruma sistemi sayesinde bardakların ömrünü 20 kat uzatıyor. Filtre temizleme ihtiyacını 1 yıla kadar uzatan benzersiz 'Akıllı Filtre Temizleme' teknolojisine sahip olan üründe 10 yıkama programı ve 13 kişilik yıkama kapasitesi bulunuyor. Geniş bilgi satırlı LCD ekranıyla dikkat çeken bulaşık makinesi koku ve tıkanmayı engelleyen teknolojisi ve alt sepette yoğun yıkama bölgesi Power Zone ile fark yaratıyor.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
With so many great options, explore a whole new erogenous zone with our multitude of different sex shop If you still cant decide, try out the sex shop section - every adult toy collection needs at least one.
İstanbul Erotik Shop Mağazası sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
Fethiye Erotik Shop Mağazası fethiye sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
sex shop istanbul, sex shop Products, sex shop in Istanbul vibrator, dildo, sexual health products, fancy clothing, fetish products are selling with reasonable price secret shipping.
Reviews on Sexshop in Istanbul, female sex products Turkey - Nokta Erotik Shop, Nokta Sex Shop, İstanbul Erotik Shop, Cinsel Dünya Shop, Acil Market Seks Shop, taksim sex shop
oral sex | best sex shop Siz de erotik shop dükkanlarına girmekten çekiniyorsanız ve böylece cinsel hayatınızdan zevk alamıyorsanız bu alışveriş yöntemi sizin için son derece kolay olacaktır.

Böylece aklınıza takılan tüm soruları avcılar sex shop sanal mağaza üzerinden giderebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında genellikle fantezi malzemeleri yer almaktadır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Alacağınız her seks shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız.

Bunun için istanbul sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.

Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
​​Alışveriş yapmanın en keyifli zamanlarından bir tanesi de cinsel hayatınızı aktif bir hale getirecek durumlardır. Bunun için istanbul sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri 7/24 sizlere destek sağlamaktadır. Alacağınız her seks shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız. Bitkisel ürün ve plastik ürünler de doktor onayından geçmiş tescilli ürünlerdir.
Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır tecrübeli ve güven içerisinde satış yapılan tek adres olarak sanal mağaza içerisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz antalya sex shop mağazaları arasında gezebilir size uygun olan aktivitelere göz atabilirsiniz.

Seks hayatınızın çok sıradan olduğunu düşünüyorsanız ve cinsel hayatınızda yenilik istiyorsanız mutlaka fantezi grubuna göz atmalısınız. Birden fazla seçenekler ile ankara sex shop sizin yanı başınızda olacaktır.
Günümüzde yetişkinler için bir oyuncak mağazası olan bakırköy sex shop sayesinde cinsel hayatınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şehir içerisinde mağaza dolaşmaktan çekiniyorsanız ya da sorularınızı yöneltemiyorsanız sanal alışveriş sitesi olan seks shop sizin için en etkili mağaza olabilir.
seks shop istanbul kelimesinden bulduğunuz internet sitemizin asıl yeri İstanbul olmakla birlikte, tüm Türkiyeye online olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
Cinsel hayatın daha hareketli ve aktif bir şekilde geçebilmesi için yetişkinlere özel olarak üretilen ve sex oyuncakları olarak kabul edilen ürünleri keşfetmek gerekiyor. Bu anlamda zengin ürünlerin çeşitliliği ile her bireyin cinsel yaşamındaki farklı ihtiyaçlara hizmet veren İstanbulun en iyi sex shop fırsatlarını yakalamanın tam zamanı.

Ülkenin herhangi bir yerinde olursanız olun istanbul seks shop sayesinde sanal bir şekilde alışveriş tamamlayabilirsiniz. Kendinize ya da partnerinize daha fazla haz vermek istiyorsanız kategoriler arasında fantezi çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Çığır açan istanbul seks shop ürünlerine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Partneriniz ile birlikte yaşayacağınız doyumsuz anlara renk katmak için buradayız.
Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

​Kadınların son zamanlarda ihtiyaç duyduğu vibratörleri sanal mağazalardan kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

​Genel olarak kadınların ve evli çiftlerin tercihleri arasında cinsel hayatına biraz daha heyecan katmak yer alır. Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.